Kontynuacja zajęć w ramach EZwP

Podczas realizacji projektu Edukacja Zawodowa w Praktyce uczniowie klas Technikum (1 B T, 2 B T - technik energetyk, 1 A T, 2 A T - technik elektronik) kontynuują zajęcia. 

 

Harmonogram zajęć dla klas 1 B T - technik energetyk:

20.02.2014 r. – pierwsze spotkanie z młodzieżą – INAUGURACJA PROJEKTU, zajęcia organizacyjne, praca z tablicą multimedialną, praca z platfor-mą e-learningową
27.02.2014 r. – Wykład nt. „Możliwości wykorzystania energii sło-necznej” (zajęcia stacjonarne i e-learningowe)
06.03.2014 r. – Zapoznanie z programem „Kolektorek 2.0” – przykładowa realizacja projektu instalacji solarnej (zajęcia stacjonarne i e-learningowe).
13.03.2014 r. – Przykładowa realizacja projektu instalacji solarnej z wykorzystaniem programu – Kolektorek 2.0. Rozdanie przykładowych zadań opracowania projektu instalacji solarnej oraz omówienie warunków wykonania projektu i zaliczenia (zajęcia stacjonarne i e-learningowe).
do 20.03.2014 r. – Przykładowa realizacja projektu instalacji solarnej z wykorzystaniem programu -Kolektorek 2.0 cz. 2. Omówienie zrealizowanych projektów instalacji solarnych – konsultacje z uczniami dotyczące realizacji pro-jektów instalacji solarnych, ocenienie nadesłanych prac (zajęcia stacjonarne i e-learnigowe).
27.03.2014 r.– Przykładowa realizacja projektu instalacji solarnej z wykorzystaniem programu -Kolektorek 2.0 cz. 2. Ustalenie danych dotyczących modernizacji istniejącej już instalacji c.o (projekt będzie polegał na oszacowaniu okresu zwrotu inwestycji i rocznych oszczędności z tytułu posiadania instalacji solarnej na przykładzie rzeczywistych danych jednego z członków grupy zadaniowej) (zajęcia stacjonarne i e-larningowe).
03.04.2014 r. – Przygotowanie prezentacji końcowej opisującej pro-dukty końcowe projektu, konsultacje dotyczące realizacji zleconych zadań projektowych, ocenianie nadesłanych prac (zadania stacjonarne i e-learningowe).
07.04.2014 r.  – zakończenie realizacji zajęć z uczniami – ogłoszenie wyników oraz prezentacja produktów powstałych podczas realizacji projektu (zajęcia stacjonarne i e-leraningowe).

 

Harmonogram zajęć dla klasy 2 B T - technik energetyk:

21.02.2014r. – pierwsze spotkanie z młodzieżą – INAUGURACJA PROJEKTU, zajęcia organizacyjne, praca z tablicą multimedialną, praca z platformą e-learningową
28.02.2014r. – Wykład nt. „Możliwości wykorzystania energii słonecznej” (zajęcia stacjonarne i e-learningowe)
07.03.2014r. – Zapoznanie z programem „Kolektorek 2.0” – przykładowa realizacja projektu instalacji solarnej (zajęcia stacjonarne i e-learningowe).
14.03.2014r. – Przykładowa realizacja projektu instalacji solarnej z wykorzystaniem programu – Kolektorek 2.0. Rozdanie przykładowych zadań opracowania projektu instalacji solarnej oraz omówienie warunków wykonania projektu i zaliczenia (zajęcia stacjonarne i e-learningowe).
do 21.03.2014r. – Przykładowa realizacja projektu instalacji solarnej z wykorzystaniem programu -Kolektorek 2.0 cz. 2. Omówienie zrealizowanych projektów instalacji solarnych – konsultacje z uczniami dotyczące realizacji projektów instalacji solarnych, ocenienie nadesłanych prac (zajęcia stacjonarne i e-learnigowe).
28.03.2014r. – Przykładowa realizacja projektu instalacji solarnej z wykorzystaniem programu -Kolektorek 2.0 cz. 2. Ustalenie danych dotyczących modernizacji istniejącej już instalacji c.o (projekt będzie polegał na oszacowaniu okresu zwrotu inwestycji i rocznych oszczędności z tytułu posiadania instalacji solarnej na przykładzie rzeczywistych danych jednego z członków grupy zadaniowej) (zajęcia stacjonarne i e-larningowe).
04.04.2014r. – Przygotowanie prezentacji końcowej opisującej pro-dukty końcowe projektu, konsultacje dotyczące realizacji zleconych zadań projektowych, ocenianie nadesłanych prac (zadania stacjonarne i e-learningowe).
07.04.2014r. – zakończenie realizacji zajęć z uczniami – ogłoszenie wyników oraz prezentacja produktów powstałych podczas realizacji projektu (zajęcia stacjonarne i e-leraningowe).

Harmonogram zajęć dla klasy 1 A T, 2 A T - technik elektronik:

19.02.2014 r. - INAUGURACJA PROJEKTU, zajęcia organizacyjne, praca z tablicą multimedialną, praca z platformą MOODLE, pojęcia wstęne z zakresu robotyki KONSTRUKCJE MECHANICZNE ROBOTÓW -  pod-stawy działania, analiza pracy czujników, Zapoznanie z programem ROBOT C,
26.02.2014 r. - PROGRAMOWANIE ROBOTÓW cz. I- realizacja wskazanych przez prowadzącego projektów,
05.03.2014 r. - PROGRAMOWANIE ROBOTÓW cz. II - realizacja wskazanych przez prowadzącego projektów ,
12.03.2014 r. - PROGRAMOWANIE ROBOTÓW FREE STYLE - dowolna konstrukcja każdej z grup. ZAWODY ROBOTÓW PREZENTACJA KOŃCOWA,
19.03.2014 r. - ZAKOŃCZENIE I POSDUMIWANIE PROJEKTU,
28.02.2014 r. - zajęcia e-learningowe (programowanie robotów),
07.03.2014 r. - zajęcia e-learningowe (programowanie robotów),
10.03.2014 r. - zajęcia e-learningowe (praca nad prezentacją).

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information