Relacja z pobytu uczniów trzeciej klasy Technikum w Połańcu – Erasmus+

 

 

Uczniowie trzeciej klasy uczestniczą w projekcie „Z energią w przyszłość – staż dla energetyków”. Projekt realizowany jest w ramach programu Erasmus+. Młodzież z Połanieckiego Technikum uczestniczyła w zajęciach w Centre for Alternative Technology in Wales (CAT). Podczas zajęć uczniowie mieli możliwość zapoznać się z różnymi sposobami pozyskiwania energii z odnawialnych źródeł energii:

- energia wiatru,
- energia wody,
- energia geotermalna,
- energia słońca,
- energia biomasy.

Uczniowie uczestniczyli w wykładach na temat klimatu jego kondycji oraz efektywnych sposobów ograniczania emisji szkodliwych związków.

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information