Ogólnopolska Olimpiada Innowacji Technicznych 2010

Wielki sukces naszych uczniów w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Innowacji Technicznych.


W finale centralnym OIT uczniowie Naszej Szkoły odnieśli bardzo duży sukces:

- Damian Zyngier z pracą pod tytułem „NOWE UMIEJĘTNOŚCI + STEROWNIKI PLC = FASCYNUJĄCA PRACA" zdobył pierwsze miejsce w etapie centralnym.
- Szymon Kaniszewski, Adrian Szeliga z pracą pod tytułem „ELEKTRONIKA - NAUKA I ZABAWA W JEDNYM" - uzyskali tytuł finalisty etapu centralnego,
- Tomasz Zwierz, Jakub Szczygieł z pracą pod tytułem - „TRANSTRON"  - uzyskali tytuł finalisty etapu centralnego.

Wszyscy nagrodzeni oprócz możliwości studiowania na renomowanych uczelniach, zostają zwolnieni  z egzaminu zawodowego - części teoretycznej, z wynikiem bardzo dobrym. Wszystkim gratulujemy osiągniętego wyniku.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information