ZWYCIĘSTWO w KONKURSIE ENEA: MOC NA START

TECHNICY z Połańca zdominowali finałowe podium II edycji ogólnopolskiego Konkursu
 
ENEA: "MOCA NA START" 
 
Wśród dziesięciu laureatów znalazło się aż sześciu uczniów z Połańca!
Zwycięzcy zostali nagrodzeni stypendiami ENEA (w wysokości 3000 PLN dla każdego laureata):
Piotr Moryto (praca szczególnie doceniona przez Jury), Mikołaj Smoliński, Mieszko Trytek, Jakub Kaczmarczyk, Paweł Bednarski i Kacper Durnaś.
 Wszyscy uczą się w drugiej klasie Technikum: 4 i 5-letnie w zawodzie TECHNIK ELEKTRONIK ????
Znakomite szkoły z Bydgoszczy, Szczecina, Poznania, Chodzieży, Nowej Soli i inne realizujące program partnerski z ENEA,... pozostawiliśmy daleko w tyle.  Oni też byli świetni, ale tym razem to my "rozdawaliśmy karty".  Gratulacje!
 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information