Nasi ELEKTRONICY znów zaszaleli - ZŁOTO w GYSC 2020!!!

Nasi ELEKTRONICY znów zaszaleli i zrobili sobie (i nie tylko) SUPER FRAJDĘ pod choinkę!

Global Young Scientist Challenge 2020:

Łukasz Kunat i Kamil Skałbania IVA - ZŁOTY MEDAL i NAGRODA SPECJALNA (bezpłatny udział w Światowych Targach Wynalazczości IPITEX 2021 w Bangkoku) za pracę: YOU SEE - YOU REACT - YOU LIFE!

Kamil Tworek i Norbert Żmija (AGH, absolwenci 2020) - SREBRNY MEDAL za pracę "Intelligent helmet with quick response system"

Global Young Scientist Challenge - to globalna platforma zorganizowana przez Indian Innovators Association i IBS Global dla młodych innowatorów, wynalazców i szkół w celu zaprezentowania swoich innowacyjnych umiejętności i zamiłowania do nauki. GYSC daje młodym wynalazcom możliwość konkurowania i poznawania najnowszych osiągnięć i innowacji zachodzących na całym świecie. Edycja GYSC 2020 była fantastyczna, dzięki zgłoszeniom młodych naukowców z 20 krajów!

Serdeczne podziękowania dla Pani Edyty Wołczyk IBS Global za możliwość uczestnictwa i wszechstronne wsparcie! 

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information