STYPENDIA Ministra Edukacji Narodowej dla naszych ELEKTRONIKów! Jesteśmy DUMNI!

W ELITARNYM gronie uczniów i absolwentów, którym zostały przyznane stypendia Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2020/2021, znalazło się aż 3 z naszego  ELEKTRONIKA:
 
(1 absolwent: ŁUKASZ KUNAT i 2 uczniów IIIA TE: MIKOLAJ LECH PATRYK ŁODKOWSKI).
 
Nagroda jest podsumowaniem SUKCESÓW uczniów w konkursach międzynarodowych i olimpiadach szczebla centralnego.
 
Jesteśmy DUMNI - dla takich chwil warto pracować :)
 
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „MINISTERSTWO EDUKACJI NARODOWEJ”
 
 
 
 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information