E(x)plory 2022 - a w nim bardzo dużo NASZYCH TECHNIKów :) 12 x ELEKTRONIK + 2 x OZE

Wyniki I Etapu Konkursu Naukowego E(x)plory 2022

Powyżej przedstawiamy listę "naszych" projektów zakwalifikowanych do etapu regionalnego Konkursu E(x)plory 2022!

(kolejność prac - zgodnie z listą na stronie E(x)plory - nie ma znaczenia w kwalifikacji) (PrtScr ze strony)

Do tej ELITARNEJ GRUPY należą również laureaci SZKOLNEGO FESTIWALU (pamiętacie  - 6.XII.2021)

W sumie: 2 prace z eliminacji "szkolnych" i 5 w rekrutacji internetowej - jesteśmy z Was BARDZO DUMNI :)   

Etap regionalny przeprowadzony zostanie w formie online w ramach czterech Festiwali E(x)plory, które odbędą się między marcem a czerwcem 2022. Daty wydarzeń regionalnych wraz z podziałem projektów podamy Wam w ciągu najbliższego tygodnia.

Autorzy projektów zakwalifikowanych do etapu regionalnego wkrótce otrzymają wiadomość mailową z dalszymi informacjami.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia i gratulujemy autorom prac oraz ich opiekunom i szkołom!

I jeszcze 1 zakwalifikowana pracaKamil Kaczor, Adrian Adamczak: "Stelaż z napędem elektrycznym. HOLD & EASY GO - PRZYTRZYMAJ I IDŹ" (Mariusz Zyngier)   (przeoczona na liście z uwagi na nazwę szkoły: Technikum w Zespole Szkół, która jest oczywiście prawidłowa:) 

TYLKO NAJBARDZIEJ INNOWACYJNE SZKOŁY w POLSCE mają w kolejnym etapie, po kilka prac swoich uczniów (Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej - 8 prac, III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni - 7 prac, XL LO z im. Stefana Żeromskiego w Warszawie 7 prac, Zespół Szkół Połaniec - 7 prac !!!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information