10 kolejnych tytułów FINALISTÓW szczebla centralnego dla naszych ELEKTRONIKÓW :)

Uczniowie IIIA TE - MIKOŁAJ LECH (podwójny finalista - 2 nagrodzone prace), KAMIL KACZOR, PIOTR MORYTO, KACPER BANAŚ i PATRYK ŁODKOWSKI

oraz IIIAD TE: JAKUB KOSOWICZ, BARTŁOMIEJ CZOSNEK, KONRAD FIGIEL i PAWEŁ BEDNARSKI

zdobyli tytuły

FINALISTÓW szczebla centralnego XV edycji ogólnopolskiego konkursu o tytuł MŁODEGO INNOWATORA 2021/2022.

Konkurs  adresowany jest do uczniów szkół podstawowych (kl. IV-VIII), ponadpodstawowych (liceów i techników). Tematem zgłoszonego do konkursu pomysłu może być dowolne rozwiązanie, polegające na udoskonaleniu istniejącego lub opracowanie projektu nowego, mającego cechy oryginalności.

Po raz kolejny (od bardzo wielu lat) sukces naszych uczniów i wyniki egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe są potwierdzeniem optymalnych form pracy z uczniami naszego TECHNIKUM.

Dla przypomnienia (tylko w tym roku szkolnym): 6 x finał Olimpiady Innowacji Technicznych (100% z egzaminów + "wejście" na studia), 10 x finał Młody Innowator, 2 x 2 miejsce w Polsce Młody Wynalazca, 2 x złoto targów INTARG, 6 x laureaci ENEA Moc na start, 12 x Re(x) E(x)plory, 4 x Śląski Festiwal Nauki, znakomite wyniki egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe i stypendia Ministra Edukacji, Premiera, Talenty Świętokrzyskie,...

...czy można więcej? Można, ale już niewiele - postaramy się w nadchodzącym roku szkolnym :)  

 Podsumowanie EGZAMINÓW: wyniki zadania praktycznego "z wykonaniem" (egzaminy zakończyły się 15.06) podajemy jako "prawdopodobne", gdyż oficjalne poznamy 31.08.

OZE -  teoria 94%, praktyka 100%
ELEKTRONICY -  teoria 92%, praktyka 98%
ELEKTRYCY -  teoria 78%, praktyka 100%
Wyniki zadania praktycznego "opisowego"  (a takie rozwiązywali  ENERGETYCY) poznamy 31.08. - teoria 67%, praktyka ? 
 
Jest EXTRA!
 
TECHNIKUM = ZAWÓD + MATURA
 
Jeśli jeszcze nie podjąłeś decyzji, w której szkole OSIĄGNIESZ SUKCES,... 
masz czas do 20.06!   Czekamy na Twoją NAJLEPSZĄ DECYZJĘ :) 

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information