Konkursy informatyczne w ZS w Połańcu (2)

W miesiącu listopadzie młodzież naszej szkoły miała możliwość wziąć udział w 2 ogólnopolskich konkurach informatycznych przez internet. Pierwszy z nich to XII edycja konkursu "Bóbr", który jest  odpowiednikiem matematycznego "Kangura". Jest konkursem międzynarodowym, przeprowadzanym dla wszystkich poziomach nauczania. Nasza szkoła bierze w nim udział od początku. Konkurs dla szkół średnich odbył się 13 listopada o godz. 12.00. Wzięło w nim udział 17 uczniów.

Najlepsze wyniki uzyskali:

Mateusz Murczkiewicz    Klasa IIALO     67,5
Maciej Walczak        Klasa IIALO     67,25
Szymon Siepka        Klasa IIATE      65
Paweł Jaguś        Klasa IIALO     64,75
Łukasz Jaworski        Klasa IVATE     63,75
Tomasz Ziarno        Klasa IVATE     63,25
Wiktor Służalski    Klasa IALO      62
Dominika Szweda        Klasa IIALO    60.

Konkurs był przeprowadzany na platformie www.mcourser.pl.

Drugim konkursem była II Ogólnopolska Olimpiada cyfrowa zorganiz owana przez fundację Nowoczesna Polska. Odbyła się w dniu 23 XI 2017r. Wzięło w nim udział 2 346 uczestników z 242 szkół z całej Polski.
Test składał się z 50 pytań wielokrotnego wyboru, które uczniowie otrzymali w losowej kolejności.

Najlepsze wyniki uzyskali:

Emanuel Pabis- klasa IA LO: 58,87
Bartek Taras- klasa IIATE: 58,43
Jan Kowalski- klasaIIATE   : 54,15

Gratulacje dla wszystkich uczestników

Teresa Switek

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information