III miejsce w województwie dla sztafety dziewcząt

12 października 2017r.  w Klasztorze” Pustelni Złotego Lasu” w Rytwianach odbył się Finał Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt. Po zdobyci II miejsca w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych biegaczki z Zespołu Szkół reprezentowały powiat staszowski w zawodach wojewódzkich. Dziewczęta  rywalizowały na dystansie 10x800m. Drużyna z naszej szkoły wywalczyła III miejsce wśród 11 najlepszych szkół z województwa. Reprezentacja naszej szkoły biegła w składzie: Paulina Witek, Milena Nurkiewicz, Małgorzata Dziuba, Paulina Tłomak, Sylwia Książka, Agnieszka Hemel, Julia Sojka, Alicja Czajkowska, Joanna Czajkowska i Gabriela Kazberuk. Opiekun: Urszula Górska

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information