Zespół Szkół z sukcesem w konkursie Młody Innowator

W uzupełnieniu przedstawionego około dwóch tygodni temu materiału o ogólnopolskim konkursie MŁODY INNOWATOR pragniemy poinformować, że nasi uczniowie zajęli III miejsce w Polsce i zdobyli tytuły laureatów. Maciek Kowalski z Technikum w Połańcu i Kuba Zyngier z Liceum Ogólnokształcącego w Połańcu w Ministerstwie Edukacji mieli przyjemność brać udział w uroczystości wręczenia nagród dla innowacyjnego duetu.
 
 
 
A ponadto jesteśmy dumni z sukcesu połanieckich gimnazjalistów - II miejsce w Ich kategorii wiekowej.
 
 
Wszyscy dostaliśmy akredytację na IWIS International Warsaw Invention Show na Politechnice Warszawskiej (październik 2017).
A Maciek w piątek z Rodzicami znów Warszawa i ... laureaci Olimpiady Innowacji Technicznej (odbierze za Kubę, gdyż on chce i już musi do pracy :) 
Maciek był .. lekko zmęczony, gdyż po nocce w samolocie (powrót ze stażu w Portugalii).
 
 
 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information