Praktyki i staże zagraniczne

Wprawdzie w dobie epidemii Covid-19 wyjazdy zagraniczne są utrudnione, ale w normalnych warunkach nasi uczniowie rokrocznie mają możliwość podejmowania praktyk i staży zagranicznych. W ostatnich latach odbywały się one w Wielkiej Brytanii i Portugalii. Chcesz poznać inne kultury, a przy okazji zdobyć cenne umiejętności i kwalifikacje? Dołącz do nas :). 

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information