Jutro ostatni dzień akcji rekrutacyjnej

Pragniemy przypomnieć, że do jutra, tj. do 10 lipca 2020 r., trwa akcja rekrutacyjna pozwalająca absolwentom szkół podstawowych składać podania do wybranych szkół ponadpodstawowych. Dziękujemy serdecznie wszystkim kandydatom, którzy już złożyli podania, za zaufanie do naszej placówki i przypominamy, że to już ostatnie chwile na podjęcie decyzji o własnej przyszłości. Zapraszamy do nas!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information