Pamiętamy...

"Lecz oni ciągle przecież żywi,
Nadal wytrwale są wśród nas,
Ich dusze przy nas pozostały,
Tylko ich ciała zabrał czas."

                          H. Rynkowski

Dziś, tj. 15 lipca 2020 r., mija dokładnie dwa lata od czasu, gdy zmarł nasz serdeczny Kolega, wieloletni nauczyciel Zespołu Szkół w Połańcu, Dariusz Sokołowski. Prosimy o modlitwę za Jego duszę.

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy i uczniowie Zespołu Szkół w Połańcu

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information