Nowe strony ZS w Połańcu na portalach Facebook i Instagram

 

Zachęcamy wszystkich znajomych do polubienia nowej strony Zespołu Szkół w Połańcu na Facebooku. Dostępna jest pod adresem:

https://www.facebook.com/zspolaniec

Dotychczasowy profil ZS w Połańcu uległ  awarii, z tej przyczyny uznaliśmy za konieczne założenie nowego. Jako że coraz większą popularność zdobywa w ostatnich latach Instagram, również i na tym portalu pojawił się profil naszej placówki, dostępny pod adresem: 
 
 
Oba portale będą służyły do przekazywania bieżących informacji z życia szkoły. Jeszcze raz zachęcamy do obserwowania nas na FB i Instagramie :). Dziękujemy!

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information