#znakomici_absolwenci najlepszą WIZYTÓWKĄ SZKOŁY!

Rozpoczynamy cykl prezentacji ABSOLWENTÓW ZESPOŁU SZKÓŁ w Połańcu. Kiedyś bardzo zdolni i ambitni uczniowie a dzisiaj dorośli ludzie, którzy osiągnęli SUKCES i z satysfakcją pracują  w ulubionych, wybranych przez siebie bardzo różnych specjalnościach:

PIOTR URBAN

Byłem uczniem Technikum w klasie elektronicznej w latach 2012-2016.

Po skończeniu szkoły pracowałem wakacyjnie w firmie APP Automatyka w Połańcu (pracę tam podjąłem dzięki spotkaniu, które  odbyło się w naszej szkole). Następnie podjąłem studia dzienne na Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, które zmieniłem na ELEKTROTECHNIKĘ na Politechnice Rzeszowskiej.

 

PRACA:

W trakcie studiów jednocześnie pracowałem w firmie Bury w Mielcu. W firmie Bury pracuję do dzisiaj na stanowisku Konstruktor Elektronik w dziale oprzyrządowania elektronicznego, gdzie zajmuje się przygotowaniem testerów na linie produkcyjne.

WSPOMNIENIA ZE SZKOŁY:

Ze szkoły najprzyjemniej wspominam wyjazdy zagraniczne, których było bardzo dużo. Najciekawszym wyjazdem była zdecydowanie podróż do Brukseli na światowe targi innowacji i wynalazczości, podczas których zdobyliśmy srebrny medal BRUSSELS INNOVA. Zwiedziliśmy budynek Parlamentu Europejskiego i oraz mieliśmy okazję obejrzeć z bliska,... kilka pojazdów opancerzonych na brukselskich ulicach (trafiliśmy akurat na okres zwiększonego zagrożenia atakami terrorystycznymi).

DLACZEGO ELEKTRONIK?:

Gdybym dziś miał ponownie podjąć decyzje o wyborze szkoły byłoby to zdecydowanie Technikum Elektroniczne w Połańcu. Jest to dobry wybór dla każdego, kto chciałby nauczyć się elektroniki i nie tylko, przy okazji zwiedzić „kawal świata” a przy odrobinie chęci brać udział w wielu konkursach i zdobyć wstęp wolny na najlepsze uczelnie w kraju.

CO UCZEŃ ROBIĆ POWINIEN?:

Wszystkich przyszłych uczniów zachęcam do udziału we wszelakich kursach dodatkowych które odbywają się w szkole (np. kurs SEP, kurs programowania) które okazują się po skończeniu szkoły sporym atutem przy szukaniu pracy.

Zachęcam również wszystkich do wyboru kierunku szkoły zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i systematycznego ich rozwijania.

Po skończeniu szkoły - zdecydowanie łatwiej „wstaje się” rano do pracy w której możemy robić to co nas interesuje.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information