Zaproszenie do konkursu Code Quest®

Code Quest jest międzynarodowym, corocznym konkursem programowania, w którym zespoły składające się z 2-3 uczniów pracują przez maksymalnie 2,5 godziny nad rozwiązaniem zestawu zadań przy wykorzystaniu jednego z języków programowania JAVA, Python, VB.net, C# oraz C++. Zestaw zadań składa się z 15-20 pytań opracowanych przez programistów i inżynierów Lockheed Martin.

Konkurs został zainicjowany w 2012 roku w jednym z amerykańskich oddziałów Lockheed Martin i bardzo szybko zyskał na popularności. W poprzedniej edycji Code Quest uczestniczyło 1838 uczniów z 378 szkół w 25 lokalizacjach na całym świecie.

Z naszej szkoły uczestniczyły dwie trzyosobowe drużyny po jednej z LO i TE.

Aby dowiedzieć się więcej o konkursie Code Quest, odwiedź stronę www.lockheedmartin.com/codequest i obejrzyj nasz film o Code Quest 2019.

W tym roku konkurs Code Quest Lockheed Martin odbędzie się wirtualnie w sobotę, 24 kwietnia 2021 roku.

Chętnych proszę o zgłaszanie się do p. Teresy Switek przez wiadomość w dzienniku elektronicznym do 24 II.

Teresa Switek

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information