Kółko szachowe

Wraz z inauguracją roku szkolnego - jak co roku - rozpoczynają się zajęcia kółka szachowego, prowadzonego w ramach Szkolnego Koła Sportowego. Zajęcia odbywać się będą w każdy poniedziałek i piątek o godz. 14:20 w sali nr 15. Jako prowadzący kółko zapraszam do udziału w nim wszystkich uczniów. Brak znajomości zasad "królewskiej gry" nie stanowi żadnego problemu - przyjdź, nauczysz się wszystkiego od podstaw w przyjaznej atmosferze. Szczególnie gorąco zachęcam do uczestnictwa w zajęciach uczniów, którzy uczęszczali na kółko w minionym roku szkolnym - sprawdzimy, czy przez wakacje nie zapomnieliście, na czym polega gra w szachy :).

Marek Pedyński

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information