Połaniec mistrzem unihokeja

14 grudnia 2023 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Połańcu odbył się Finał Wojewódzki Turnieju Szkół Ponadpodstawowych w unihokeju chłopców. W rozgrywkach, które rozegrano systemem "każdy z każdym", wzięły udział cztery zespoły. Nasza reprezentacja zaczęła od wysokich wygranych z ZSE Staszów (8:0) oraz ZSCKR Sandomierz (6:0). W finale imprezy, po zaciętym meczu, zremisowaliśmy z ZS Staszów (1:1). Dzięki temu hokeiści ZS w Połańcu wygrali całe zawody lepszym stosunkiem zdobytych bramek. Warto podkreślić, że nasi zawodnicy są niepokonani w tej dyscyplinie od pięciu lat.

  

Reprezentacja Zespołu Szkół w Połańcu zagrała w składzie: Jakub Kaczmarski (V d T), Dominik Jastrząb (IV c T), Wiktor Juhnke (III a T), Antoni Bielaska (III A LO), Kamil Konat (II a LO), Dawid Majczak, Kevin Gozdek, Igor Gwizdowski (II b/d T), Bartosz Suchojad (I b T), Piotr Rogala (I a LO).

                                                                         Opiekun drużyny: Krzysztof Kazberuk

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information