Życzenia świąteczne

W imieniu społeczności Zespołu Szkół w Połańcu składamy wszystkim Rodzicom, Uczniom, Absolwentom, Pracownikom i Przyjaciołom naszej placówki najserdeczniejsze życzenia z okazji Bożego Narodzenia. Niech święta upłyną Państwu w rodzinnej i ciepłej atmosferze, pełnej miłości i zrozumienia. Nade wszystko zaś życzymy dużo zdrowia nie tylko na czas świętowania, ale także na cały 2024 rok.

Dyrekcja i Samorząd Uczniowski ZS w Połańcu

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information