#ELEKTRONIK #POŁANIEC - tak to jest #REKLAMA,... inna niż wszystkie

REKRUTACJA 2024:

To już ostatnie chwile przed Waszą BARDZO WAŻNĄ DECYZJĄ a to jest nasze PODSUMOWANIE: czyli REKLAMA ELEKTRONIKA na 101% (bo,... mamy się czym pochwalić,...tak najzwyczajniej w świecie)

TECHNIKUM = ZAWÓD + MATURA

TECHNIKUM ELEKTRONICZNE w Połańcu = SZKOŁA SUKCESU!  

W naszym ELEKTRONIKU, jesteśmy nieźli w "ZAWODOWE": (EGZAMINY - lepiej niż średni wynik w kraju i co najmniej równo, z wieloma najlepszymi w Polsce,...)

Wyniki EGZAMINU ZAWODOWEGO (zdawalność 2023):

ELM.02 - ELEKTRONIK Połaniec 92% (Polska - 89,6%) Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych (egzamin po III klasie)

ELM.05- ELEKTRONIK Połaniec 69,4% (Polska - 56,2%) Eksploatacja urządzeń elektronicznych (egzamin po IV klasie)

Po zdaniu ELM.02 jesteś już ELEKTRONIKiem i masz "papiery" na swoją wymarzoną pracę w zawodzie (u nas każdego roku to niemalże 100% naszych uczniów)!

 

Od wielu, wielu lat DAJEMY RADĘ. jak do tego dorzucimy SUKCESY w olimpiadach i konkursach w Polsce i na świecie, wniosek jest jeden: ELEKTRONIK POŁANIEC - SUPER szkołą dla wszystkich! Najlepszych - mocno wspieramy i ukierunkowujemy, średnim - pomagamy się nauczyć, tak aby każdy zdobył "papiery" ELEKTRONIKA!  We wszystkich - rozbudzamy pasje!!!  A ze wszystkim DOSKONALE SIĘ BAWIMY w trakcie zajęć i nie tylko!

Jeśli jeszcze masz wątpliwości jaką szkołę wybrać,... spójrz na inne posty w których „chwalimy się” zagranicznymi podróżami naukowymi, innymi naszymi aktywnościami i super wyposażonymi pracowniami w których będziesz miał przyjemność pracy z naszymi PROFESORAMI OŚWIATY = najlepszymi w Polsce „zawodowcami” 2004 i 2015 i 2022 dodatkowo: dobrze współpracują bo,... noszą to samo nazwisko  A w Polsce jest nas bardzo, bardzo mało (w powiecie innych nie ma, w województwie można policzyć na palcach jednej ręki). Wiem, skromne to nie jest  bo,... nie może być skromne  od tego co pokażemy najlepszego, zależą decyzje młodych ludzi!

Wychowawcą klasy pierwszej ELEKTONIKA od września 2024 będzie współautorka wszystkich wymienionych sukcesów - spójrz co robili i osiągnęli uczniowie klasy VAD - teraz Twoja kolej! Z zawodowcami o zawodowych będziesz „nadawał” na jednej fali - tak jest najlepiej!

I najważniejsze: jednakowo wspieramy najlepszych i tych, którym nie przychodzi wszystko „lajtowo” (ale warunek jest jeden: to Ty musisz chcieć a my wiemy jak Tobie pomóc się rozwinąć)

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information