Kolejne sukcesy naszych techników

#elektronik #oze #sukces #Połaniec #bo_szkoła_jest_fajna

OLIMPIADA INNOWACJI TECHNICZNYCH W ELEKTRONICE I MECHATRONICE,... trudniejszej olimpiady dla uczniów szkół średnich w Polsce już chyba nikt nie wymyśli.

Tak po prostu: zauważ problem, który stanie się tematem Twojego rozwiązania - opracuj projekt realizacji - WYKONAJ URZĄDZENIE - przetestuj - napisz teorię do zaproponowanych koncepcji - udowodnij, że jest to rozwiązanie innowacyjne - i,... miej trochę szczęścia w ocenie Tylko uczniowie NAJLEPSZYCH TECHNIKÓW w Polsce są gotowi do podjęcia tego wyzwania! Nasi TECHNICY (w 99% ELEKTRONICY) robią to systematycznie od bardzo wielu lat! Bardzo niewiele % tego co zrobili uczniowie, to realizacja "podstawy programowej" (czyli tego co musimy w szkole). Ponad 90% to wiedza i umiejętności na poziomie bardzo dobrego inżyniera ELEKTRONIKA!

WYNIKI EDYCJI 2024:

III miejsce w Polsce i tytuły LAUREATÓW SZCZEBLA CENTRALNEGO: Paweł Komasara i Piotr Seremak (ELEKTRONICY): "SAFER CAR - SAFER FAMILY"

oraz

wyróżnienie i tytuły FINALISTÓW SZCZEBLA CENTRALNEGO: Anita Wrona (OZE), Kacper Durnaś (ELEKTRONIK): "SEE IN FOG"

Promotorzy prac: B&M To m. in. dla takich chwil,... warto pracować w szkole, inspirować, wspierać i cieszyć się z młodymi, bardzo ambitnymi ludźmi, których wiedza już teraz jest niesamowita

Z tytułami LAUREATÓW i FINALISTÓW wiążą się m. in. INDEKSY najlepszych uczelni oraz wiele nagród i stypendiów! Ale jest coś, czego nie da się kupić ani wycenić: SATYSFAKCJA i MOTYWACJA do dalszego ROZWOJU (i dla uczniów i dla nas - nauczycieli). A nasza EKPIA ma swoje dalsze życie zawodowe "ustawione" jak mało kto!

Ależ jesteśmy dumni z uczniów naszego TECHNIKUM!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information