Boiler & Heating Spares – Erasmus+

Przez tydzień uczniowie Technikum w Połańcu biorący udział w projekcie „Z energią w przyszłość – staż dla energetyków” uczestniczyli w kursie „Boiler & Heating Spares”. Kurs odbywał się w języku angielskim i dotyczył następujących zagadnień:

- rozpoznawanie elementów kotła,
- sekwencja pracy kotła,
- umiejętność demontażu kotła,
- umiejętność przeprowadzenia diagnostyki pracy kotła,
- uruchomienie kotła dla znamionowych parametrów,
- dobór termistora dla odpowiedniego rodzaju kotła,
- identyfikacja i usunięcie usterki braku mocy,
- identyfikacja i usunięcie usterki nieciągłości dostarczania ciepłej wody,
- rozpoznanie i usunięcie usterki chwilowej pracy kotła,
- identyfikacja i usunięcie usterki blokady zapłonu.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia z kursu.

Grzegorz Wójcikowski

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information