Informacja - Komitet Organizacyjny Balu Studniówkowego

Komitet Organizacyjny Balu Studniówkowego informuję, że spotkanie podsumowujące bal studniówkowy zaplanowane w środę o godzinie 16:30 w sali nr 6 zostaje odwołane. Spotkanie zostanie zorganizowane w późniejszym terminie. Informacja o terminie spotkania zostanie zamieszczona na stronie internetowej ZS w Połańcu.

Przewodnicząca Komitetu Studniówkowego Aldona Bobrowska 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information