Maciej Walczak z połanieckiego liceum w finale ogólnopolskiej olimpiady

Z radością informujemy, że Maciej Walczak – uczeń klasy II a LO zakwalifikował się do finału XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH"  z fizyki, uzyskując wysoki wynik. 

Opiekunem jest pani mgr Joanna Nowicka.

Gratulujemy i życzymy sukcesu w etapie finałowym 17 marca w Krakowie.

więcej…     http://www.diament.agh.edu.pl/

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information