Stypendia Fundacji św. Mikołaja – przyznane!

 

Uczniowie Zespołu Szkół im. Oddziału Partyzanckiego AK „Jędrusie” w Połańcu – tradycyjnie już – mieli okazję rywalizować o Stypendia św. Mikołaja.

Fundacja św. Mikołaja, która stworzyła program stypendialny dla dzieci i młodzieży, ponownie wyróżniła naszą szkołę, przyznając niemałą sumę pieniędzy do rozdzielenia między uczniów. Dużą część środków zawdzięczamy także darczyńcom, którzy wsparli szczytną ideę programu, oraz młodzieży, która wsparła program stypendialny podczas niezapomnianego koncertu zespołu Losers And (https://www.facebook.com/LosersAnd?fref=ts) .

 

Stypendium niełatwo uzyskać, gdyż ubiegać się o nie mogą uczniowie spełniający ściśle określone kryteria. To przede wszystkim bardzo dobre wyniki w nauce i duża aktywność społeczna. Tym razem przez gęste sito komisji stypendialnej udało się pomyślnie przejść dwóm ambitnym uczennicom klasy II „B” LO (profil biologiczno-chemiczny, wychowawca – Pani mgr Małgorzata Jaguś). Zaszczytne miano stypendystek Fundacji św. Mikołaja w roku szkolnym 2014/2015 uzyskały Dominika Falasa(1500 zł) i Eulalia Pluta (1000 zł). Warto podkreślić, że osiągnięcia Dominiki dostrzegli pracownicy Banku Ochrony Środowiska, którzy ufundowali jej stypendium, za co serdecznie dziękujemy nie tylko w imieniu stypendystki, ale również całej społeczności Zespołu Szkół
w Połańcu.
Uroczyste wręczenie dyplomów uczennicom odbędzie tuż po przerwie świątecznej.

Stypendystkom gratulujemy i już dziś zachęcamy wszystkich uczniów Zespołu Szkół w Połańcu do ubiegania się o stypendia w roku szkolnym 2015/2016.

 

 

Szkolny Koordynator Programu Solidarni

Marek Pedyński

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information