Pieczona pomoc charytatywna

30 października na holu głównym szkoły można było zauważyć rozstawione ławki. Wbrew pozorom nie zostały tam umieszczone bez większego powodu. Samorząd uczniowski zorganizował w tym dniu kiermasz ciast, któremu towarzyszył szczytny cel, bowiem część pieniędzy uzyskanych w tej akcji zostanie przekazana na operację byłej uczennicy naszej szkoły, Oli Sojdy.

 

Wypieki osób związanych z samorządem były wręcz rozchwytywane, cieszyły się popularnością zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli naszej placówki. Wśród obiektów zainteresowania królowały m.in. karpatki, szarlotki, babeczki, ciasta snikersowe, krówkowe, toffi, brownie, ciapaki. Przez cały dzień stoisko witało tłumy smakoszy i dopiero po 5 lekcji praktycznie opustoszało. Sprzedawanie ciast przyniosło dochód około pięciuset złotych, a w puszce na datki znalazło się prawie 50 zł. W imieniu całego samorządu pragniemy serdecznie podziękować osobom, które przygotowały wypieki i tym, które kupiły choćby najmniejszy kawałek.

Małgorzata Drąg

foto: Amelia Kocur

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information