Zespół Szkół w Połańcu ze znakiem jakości konkursu "Szkoła Otwarta i Kreatywna"

Europejskie Stowarzyszenie Dialogu Edukacyjnego nagrodziło nasz Zespół Szkół, znakiem Jakości Q.OK w obszarze Edukacji Technicznej i Zawodowej w Konkursie „Szkoła Otwarta i Kreatywna”.

Zgodnie z regulaminem musieliśmy udowodnić, że w naszej szkole są zapaleńcy (nauczyciele i uczniowie), "pozytywnie zakręceni" w poszukiwaniu ciekawych i nietuzinkowych sposobów podejścia do nauki, eksperymentatorzy i fascynaci poświęcający swój wolny czas na przygodę z poznawaniem i eksplorowaniem najróżniejszych zakamarków wiedzy.

Liczyła się oryginalność i kreatywność podjętych inicjatyw.

Otrzymaliśmy dwa ZNAKI JAKOŚCI - za realizację projektów: "EDUkacyjne Podroże Marzeń" i "Planeta energii" (częściowo realizowany z naszym strategicznym partnerem - Elektrownią ENEA w Połańcu. Dziękujemy za wzorcową współpracę)!

Mariusz Zyngier

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information