Kiermasz ciast na rzecz Oli Sojdy

Nasi wolontariusze we współpracy z Samorządem Uczniowskim przygotowali kiermasz ciast, z którego dochód przeznaczony będzie na rzecz potrzebującej wsparcia Oli Sojdy, absolwentki Zespołu Szkół w Połańcu. Kiermasz odbędzie się w piątek, 29 listopada 2019 r., w budynku Urzędu Miasta i Gminy w Połańcu w godzinach od 8:30 do 16:00. Oprócz słodkości będzie można nabyć świąteczne maskotki i ozdoby. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w tym wydarzeniu.

Wolontariat i Samorząd Uczniowski ZS w Połańcu

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information