Nasi elektronicy w firmie BURY

W poniedziałek, 25 lstopada 2019 r., klasy ELEKTRONIKA III "a" i IV "a" miały możliwość poznania działalności jednej z firm działających na rynku światowym branży automotive. BURY zaliczana jest do wiodących producentów zaawansowanych systemów informacyjno-komunikacyjnych oraz systemów łączności dla branży. W całej grupie obecnie zatrudnia prawie 2500 pracowników (Polska, Niemcy i Meksyk), z czego 2100 w Mielcu. Firma z powodzeniem kooperuje z takimi gigantami tej branży jak Volkswagen, Audi, Daimler Benz, BMW, Porsche, Bentley, Skoda, Seat, General Motors. Prace badawcze we współpracy z ośrodkami naukowymi i laboratoriami w kraju i za granicą, osiągnięcia na polu współczesnych technologii i konstrukcji branżowej dają perspektywę dynamicznego progresu Firmy, oferując atrakcyjne miejsca pracy.

 

Wielu absolwentów naszego ELEKTRONIKA pracuje w firmie BURY. Wizyta przyczyniła się do wzrostu ... naszego EGO. Dla elektroników była, jest i będzie dobra praca (satysfakcjonująca i dobrze płatna).


Miło było spotkać Mateusza i Grzegorza w trakcie pracy DUMA :) ... a jeszcze tak niedawno byli na "moich" zajęciach a teraz są cenionymi pracownikami prestiżowej firmy!

Mariusz Zyngier

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information