Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"

Z radością informujemy, że Bogusław Banaś i Arkadiusz Wolski z kl. III a LO oraz Hubert Klimczak z kl. IV c T zakwalifikowali się do II etapu Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z matematyki.

II etap Olimpiady odbędzie się 2 lutego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

więcej…     http://www.diament.agh.edu.pl/

Nauczyciele matematyki

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information