Reprezentacje połanieckich hokeistów halowych najlepsze w województwie

17 grudnia 2019 r. w  hali sportowej naszej szkoły odbył się Finał Wojewódzki szkół ponadgimnazjalnych w unihokeju dziewcząt i chłopców.

Do rozgrywek zgłosiły się cztery drużyny dziewcząt oraz trzy drużyny w kategorii chłopców. Nasze zespoły spisały się świetnie, zdobywając w obydwu kategoriach pierwsze miejsca.

 

Dziewczęta wygrały kolejno z: LO Staszów 2:0, ZSE Staszów 2:1 oraz ZS Staszów 3:0. Drugie miejsce zajęły dziewczęta z ZSE Staszów, trzecie LO Staszów, a czwarte ZS Staszów.

Natomiast nasi chłopcy wygrali z ZSE Staszów 3:0 oraz z ZS Staszów 4:1. W tej kategorii drugie miejsce zajęła drużyna ZS Staszów, a trzecie ZSE Staszów.

"Jędrusiowe" reprezentacje wystąpiły w następujących składach: 

Dziewczęta

Małgorzata Drąg (II A LO), Wiktoria Kapinos (II A LO), Weronika Płocharczyk (II A LO), Natalia Drózd (II C T), Weronika Strzelecka (I A LO), Julia Moryc (I A LO), Wiktoria Kozioł (I A LO), Weronika Sadłocha (I C T), Magdalena Fortuna (I C T), Kornelia Nawrot (I C T5) 

Chłopcy

Dominik Rugała (II b T), Marek Zdral (I b T), Dawid Łukaszek (I b T), Wiktor Król (I b T), Jakub Kaczmarski (I D T5), Jakub Rugała (IV c T), Kacper Pec (IV c T), Mateusz Płaza (IV c T), Damian Miodyński (III a T), Karol Bober (IV a T).

Ponadto Weronika Strzelecka i Dawid Łukaszek wybrani zostali najlepszymi bramkarzami, a Kacper Pec najlepszym rozgrywającym turnieju.

Gratulujemy zwycięstwa zarówno dziewczętom, jak i chłopcom oraz życzymy dalszych sukcesów w Finale Ogólnopolskim, który odbędzie na wiosnę 2020 r. w Elblągu. Trzymamy kciuki!

Opiekunowie

Dorota Wysocka i Krzysztof Kazberuk

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information