Mistrzostwa Powiatu w piłkę siatkową dziewcząt

26 stycznia 2015 roku na hali sportowej PCS w Staszowie odbyły się zawody powiatowe szkół ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt. Zespół Szkół w Połańcu zajął III miejsce. Naszą szkołę reprezentowały: Anna Bąk  IIIa LO, Iwona Stanek IIIa LO, Katarzyna Łańka IIIa LO, Izabela Basińska III b LO, Angelika Szkolak III ZSZ, Eliza Krawczyk III b T, Wiktoria Radkowska II AT, Agata Brudkiewicz Ib LO. Opiekunem drużyny była Urszula Górska

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information