Uśmiech dzieci po raz kolejny

W sobotę 31. stycznia 2015. kontynuowaliśmy  „Mikołajkową Podróż Marzeń”, zorganizowaną dla wychowanków Domu Dziecka im. Ojca Gwidona w Pacanowie.
Za pozostałe środki finansowe (po kwestach przeprowadzonych w grudniu i po wyjeździe w dniu 14.12.2014 do Warszawy), dzieci doskonale bawiły się i odpoczywały w Basenach Mineralnych w Solcu Zdroju.  Niespełna trzy godziny wodnych szaleństw i doskonała pizza – zapewniły szczery uśmiech i nieskrywaną radość dzieci.
Dziękujemy serdecznie dyrekcji i pracownikom Basenów Mineralnych za przyjazną cenę biletów wstępu i niezwykle miłą i profesjonalną obsługę.

Koszt wyjazdu: (bilety, wynajęcie autokaru, pizza) = 848 PLN

Pozostalo nam do wydania na kolejny wyjazd (marzec ... Baseny Mineralne) i zapewnienia setek uśmiechów  naszych młodych przyjaciół z Pacanowa 886,70 PLN.

Jeszcze raz wszystkim ofiarodawcom SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

wolontariusze z IIIA Technikum Elektronicznego z opiekunami

Zdjęcia w galerii.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information