Pomóżmy Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Dyminach

Od kilku dni w Zespole Szkół w Połańcu trwa akcja pn. PAKA DLA PSIAKA, w ramach której zbieramy datki dla podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dyminach. Przyjmujemy karmę, koce, zabawki i obroże dla psów. Ponadto nasi wolontariusze zbierają datki do puszek, a jutro, tj. 16 stycznia 2020 r., we współpracy z Samorządem Uczniowskim zorganizują kiermasz ciast nie tylko na terenie szkoły, ale też w Urzędzie Miasta i Gminy w Połańcu. Prosimy o włączenie się w akcję i wsparcie naszych "braci mniejszych". Dziękujemy!

Organizatorzy akcji

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information