E(x)plory – sukces ucznia ZS w Połańcu

W piątek 30 stycznia w Centrum Nauki Lenardo da Vinci w Podzamczu Chęcińskim odbył się po raz drugi Regionalny Festiwal Naukowy E(x)plory.  W tegorocznych eliminacjach uczestniczyło 28 projektów w tym 5 z województwa świętokrzyskiego, oraz jeden projekt z University of Glasgow School of Life Sciences.
Zespół Szkół w Połańcu reprezentował Joachim Jakubas, uczeń czwartej klasy technikum. Jego praca pt. „Device Guard – inteligentny strażnik wrażliwych urządzeń elektronicznych” została bardzo wysoko oceniona i zakwalifikowana do finału.
Joachim w marcu będzie reprezentował naszą szkołę na krajowym finale konkursu E(x)plory w Gdyni – życzymy powodzenia.
Zdjęcia z konkursu w galerii.

W.G.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information