Sukcesy naszych techników

Mimo że czas dla szkolnictwa szczególnie trudny, to nie zamierzamy się poddawać ani załamywać rąk - pracujemy z młodzieżą on-line, prowadzimy też - w miarę możliwości - akcję rekrutacyjną. W jej ramach postanowiliśmy pochwalić się sukcesami naszych uczniów. Jako że nie brakowało ich w ostatnich latach, zaczynamy od TECHNIKÓW, później przyjdzie czas na sukcesy LO i osiągnięcia sportowe. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem. 

 

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information