Propozycja dla innowatorów, ...nie tylko młodych :)

Skontaktował się ze mną Pan Marcin Mroczek. Dla telewizji TTV realizuje program: "Kto to kupi?", będący telewizyjną platformą do łączenia wynalazców z dystrybutorami. W programie twórca prezentuje swój innowacyjny produkt, trafiając przed jury złożone z inwestorów, którzy kupują od niego towar w ilościach hurtowych. Bez wątpienia jest to szansa wypłynięcia na szeroki rynek oraz wymierny zysk marketingowy i finansowy.

 Pan Marcin przedstawia zasady udziału:

"Zależy nam, aby prezentowane w programie produkty były przede wszystkim innowacyjnymi rozwiązaniami, pomysłami mogącymi znaleźć zastosowanie w życiu codziennym, skierowanymi na rynek konsumencki (wąskie branże i przeznaczenie przemysłowe odpadają). Produkt musi być co najmniej w fazie działającego prototypu, tak, by można go było zaprezentować inwestorom oraz publiczności w studio. Udzielamy uczestnikom wsparcia w zakresie przygotowania dobrej prezentacji produktu".

Nagrania kolejnej serii planowane są na drugą połowę czerwca 2020 r w Alwerni pod Krakowem.

Prosimy o pomoc w dotarciu do ludzi (lub sam kolportaż informacji o naszym przedsięwzięciu), którym Państwo pomagali/pomagają rozwinąć skrzydła z ich autorskimi projektami. W programie uczestnik zawsze opowiada o sobie i swoim pomyśle, co daje możliwość reklamy placówki, wydziału, członków danej instytucji i jego pracowników przez pryzmat produktu.

Zrealizowaliśmy pierwszą serię (premiery w ndz. o godz. 16:00 w TTV) która już okazała się wielkim sukcesem. Poniżej link do odcinków oraz do formularza zgłoszeniowego.

https://player.pl/programy-online/kto-to-kupi-odcinki,24487/odcinek-1,S01E01,167238

https://kto-to-kupi.pl/  

http://ttv.pl/programy/kto-to-kupi,15786.html

Osoby zainteresowane zagadnieniami innowacji mogą rozpocząć poszukiwanie "iskierki innowacji" od obejrzenia pierwszego odcinka programu. Linki powyżej. 

 

Mariusz Zyngier 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information