Informacja pedagoga szkolnego

Drodzy Rodzice i Uczniowie!


Od dziś (25.03.2020 r.) do końca przerwy w nauce spowodowanej zagrożeniem epidemiologicznym udostępniamy kontakt z pedagogiem szkolnym. W sytuacji trudnej wymagającej rozmowy, porady, wsparcia można zadzwonić pod nr tel. 604263619 w godz. 8:00 – 13:00 od poniedziałku do piątku. Możliwość indywidualnej konsultacji również poprzez i-dziennik, Messenger lub WhatsApp.

Pedagog szkolny - Małgorzata Walczyk-Konat

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information