Zespół Szkół w Połańcu - Fun&Education

Nasza Szkoła to nie tylko ... nauka. Fun&Education to nasze hasło firmowe - elektryzujące zagraniczne staże zawodowe, pasjonujące wyjazdy naukowo - turystyczne, konkursy naukowe, wspaniałe akcje wolontariatu. Obejrzyj nasze krótkie filmiki a już we wrześniu dołącz do nas i korzystaj z możliwości.

Nasza Szkoła
 
 
 

 

Tak było przed laty a dziś jest super nowocześnie
 
 
 


Edukacyjne podróże marzeń
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Nauka i zabawa
 
 
 


Wspólna nauka robotyki z uczniami z gimnazjum

 
 
 


Sukcesy w konkursach
 
 
 
 
 
 


Staże międzynarodowe
 
 
 
 
 
 


Wolontariat uczy i bawi

 
 
 
 
 
 


Nasz firmowy Zorba Dance
 
 
 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information