6 naszych ELEKTRONIKÓW w WIELKIM FINALE OLIMPIADY INNOWACJI TECHNICZNYCH 2022

Aby zdobyć uznanie jurorów należało: dostrzec i zdefiniować problem, znaleźć rozwiązanie techniczne, wykonać urządzenie, opisać teorię i sposób realizacji, dołączyć recenzję i,... cierpliwie czekać. Jest to OLIMPIADA trójetapowa - my już jesteśmy po 2 :) wymagająca połączenia bardzo szerokiej wiedzy technicznej z ponadprzeciętnymi umiejętnościami praktycznymi i z kreatywnością i innowacyjnością. Organizatorami są: Polski Związek Stowarzyszeń Wynalazców i Racjonalizatorów, Naczelna Organizacja Techniczna i Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Ale się pięknie złożyło - na dzień przed DNIEM KREATYWNOŚCI otrzymaliśmy z NOT Kielce SUPER WIADOMOŚĆ!

Cierpliwie czekaliśmy i już wiemy: 6 naszych ELEKTRONIKÓW w FINALE CENTRALNYM 2022 :) 

W zawodach okręgowych na pierwszych dwóch stopniach podium (miejsca premiowane awansem do finału) stanęli:    

Kategoria: POMYSŁ TECHNICZNY

1. miejsce: Paweł Bednarski, Konrad Figiel - IIIAD TE

2. miejsce: Bartłomiej Czosnek, Jakub Kosowicz - IIIAD TE

Kategoria: POMOC DYDAKTYCZNA 

2. miejsce: Kamil Kaczor, Mikołaj Lech - IIIA TE

I znowu,... czekamy (do końca maja) na dobre wieści z Warszawy. Ponadto na trzecich miejscach w 2 kategoriach (niestety nie premiowanych awansem do WIELKIEGO FINAŁU) znalazło się 4 kolejnych uczniów naszego ELEKTRONIKA!   

Promotorzy finałowych prac: Beata Zyngier (x2) i Mariusz Zyngier  (x1) - cieszymy się razem z Wami :) i MZ (2 x 3. miejsce)

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information