FUN & EDUCATION naszych ELEKTRONIKÓW w OFF Science 2022

Podczas 6. Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE odbyła się piąta edycja Konkursu OFF Science - Przegląd Garażowych Wynalazków, który promuje fenomen wynalazców-amatorów.
W finałowej Strefie OFF Science, zaprezentowanych zostało 11 zakwalifikowanych prac (w tym 3 prace z Technikum z Połańca). Naszymi "konkurentami" byli m.in. studenci 3-go roku "wypasionych" wydziałów AGH, mechatronicy z Ostrowa Wielkopolskiego.
 
Nasi ELEKTRONICY wrócili tym razem nie "z tarczą",... ale i też nie "na tarczy" - FINAŁ ogólnopolski bardzo cieszy, ale pewien niedosyt pozostaje - tak jak co roku tylko 3 prace zostały nagrodzone przez: jury, internautów (dziękujemy bardzo za Wasze głosy) i odwiedzających. Ale frajda z udział w jednym z największych festiwali naukowych w Europie i reprezentowanie naszego ulubionego TECHNIKUM oraz "wartość dodana" z rozmów z setkami odwiedzających pozostanie na zawsze.
FUN & EDUCATION to nasz najlepszy sposób na realizację "obowiązku szkolnego" (Oj! Ależ to okropnie zabrzmiało). Dla nas: to na 100% czysta przyjemność i tego życzymy każdemu zaangażowanemu w edukację!
 

Paweł Bednarski, Konrad Figiel, Bartłomiej Czosnek, Jakub Kosowicz (IVAD),

 Kamil Kaczor, Mikołaj Lech (IVA) - jesteście SUPER!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information