Połanieckie Mistrzostwa Matematyczne w Sudoku

 Połanieckie Mistrzostwa Matematyczne w Sudoku


13 maja 2015 roku  w Zespole Szkół w Połańcu odbył się Finał II Połanieckich Mistrzostw Matematycznych w Sudoku. Zawody przeprowadzono w dwóch kategoriach: I – Gimnazjum,  II- Szkoła Ponadgimnazjalna. W pierwszym etapie konkursu wzięło udział 95 uczniów.

Do finału zakwalifikowało się 40 uczestników (po 20 z każdej kategorii). Patronat nad zawodami objął Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec Pan Jacek Tarnowski, który ufundował nagrody dla finalistów.
Nagrody wręczono w obecności władz gminnych i szkolnych.  

               

Laureatami w kategorii Gimnazjum zostali:

I miejsce –  Małgorzata Sklażewicz
II miejsce –  Julia Popielska                
III miejsce –  Dominik Sulik  

a w kategorii  Szkoła Ponadgimnazjalna:

I miejsce –  Sebastian Sobierajski            
II miejsce –  Kamila Guła
III miejsce –  Agnieszka Dąbrowska    


Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do treningu logicznego myślenia.

- nauczycielki matematyki Gimnazjum i Zespołu Szkół w Połańcu

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information