Nasz nauczyciel na na Kongresie E(x)plory w Gdyni

Za nami kolejne, już 6-te E(x)plory i po raz pierwszy inna rola naszego nauczyciela na nim: Mariusz Zyngier dotychczas bywał tam jako wsparcie dla uczniów zdobywających laury w finałach największego w Polsce konkursu dla młodych naukowców, a w tym roku jako osoba ... mająca coś do przekazania :).
 
 
Kongres E(x)plory Gdynia 2019: „Edukacja dla innowacji. Innowacje w edukacji” poświęcony był wyzwaniom dzisiejszej szkoły. Nasz nauczyciel przedmiotów zawodowych przeprowadził warsztaty pt. „Praca z uczniem nad projektem technicznym”. Mamy nadzieję, że jego doświadczenie w tym obszarze, przekazane uczestnikom, zaprocentuje wśród młodych ludzi z całej Polski.
 
 
 
Uczestnikami Kongresu byli dyrektorzy szkół i nauczyciele, przedstawiciele organów prowadzących: dyrektorzy wydziałów oświaty w urzędach miast i gmin, w urzędach marszałkowskich, przedstawiciele kuratoriów oświaty, ośrodków doskonalenia nauczycieli, a także pracownicy firm i instytucji rządowych i pozarządowych.
 
 
Nasi dotychczasowi finaliści i laureaci E(x)plory: Mariusz Bielaszka (2014), Joachim Jakubas (2015), Arkadiusz Murdza (2016), Maciej Kowalski (2018), Jakub Zyngier (2016, 2017 i 2018) oraz w edycji specjalnej konkursu - Joachim Jakubas i Jakub Zyngier (2016).
 
 
Zachęcamy uczniów i nauczycieli do udziału w kolejnych edycjach tej najbardziej prestiżowej dla młodych ludzi imprezy naukowej w naszym kraju. Jest o co walczyć, gdyż nagrody to: wyjazdy i reprezentowanie Polski na międzynarodowych konkursach naukowych, wysokie nagrody finansowe (10, 7 i 5 tys. zł), staże w wiodących firmach i wiele innych.
 
Zgłoszenia w edycji 2020 na stronie konkursu E(x)plory do końca stycznia.
 
Dyrekcja

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information